koszulkicena

dans

Niedawno Szwedzkie Stowarzyszenie Piłki Nożnej wspólnie sponsoruje szwedzką drużynę narodową 2018 w nowej koszulce do piłki nożnej. Szwecja ubierze nową koszulkę futbolową w tym tygodniu w eliminacjach do Mistrzostw Świata, w fazie... Lire la suite ›

• Rejoignez vous aussi la conversation sur Hellocoton !

Teraz francuski zespół, można powiedzieć, że Silny Puchar Świata 32 ma utalentowany zespół wewnątrz, pojawiła się duża liczba wybitnych młodych graczy, aby francuski zespół został zwycięzcą Mistrzostw Świata jednego z krajów,... Lire la suite ›

Menedżer reprezentacji Chorwacji, Dalidic, powiedział ostatnio w wywiadzie, że nie chcą być w tej samej grupie co sąsiednia Serbia. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2014, Chorwacja i Serbia rozegrały dwa mecze, Chorwacja odniosła... Lire la suite ›

Puchar Europy w eliminacjach europejskich Grupa E 10 runda, Polska w meczu z Czarnogórą, Polska potrzebuje tylko remisu, ta drużyna może być pierwszą osobą w grupie, która zakwalifikuje się do Pucharu Świata w 2018 r. W Rosji. Levin... Lire la suite ›

Brazylijska gwiazda Neymar 10. trafienie karne, pomoc już osiągnęła cztery kolejne paryskie zespoły Saint Germain daleko do zwycięstwa 2: 0 nad Amiens. Uruguay napastnik Cavani w układzie „Wielki Paryż” po Pucharze Francji w ubiegły... Lire la suite ›

Sezon 2017-18 w 21. rundzie Premier League, Arsenal na wyjeździe przeciwko West Brom Albion. Osiemdziesiąt trzy minuty, rzut wolny Sancheza został zablokowany przez przeciwnika Osiemdziesiąt dziewięć minut, wyrównanie karne Rodriguesa.... Lire la suite ›

Emre – Zhan będzie kontrakty z Juventusem przez cztery lata, Juve ma nadzieję, że wzmocni to pole pomocy tego lata, a Juventus i Matic, Juventus oddalają się, stara kobieta ma Emre – Jima jako nowy cel w drużynie.Koszulki piłkarskie dla... Lire la suite ›

Puchar Włoch 1/4 finału, Juventus i Turyn walczą o półfinał, armia Zebra marzyła o początku, w pierwszych 15 minutach Diego Costa strzelił gola. Cel ten nie tylko pomaga Juventusowi na pierwszym miejscu, ale pozwala Juventusowi w ostatnich... Lire la suite ›

Mistrz Anglii, obrońca Premier League, Chelsea, wyprzedził Manchestera United, który zajął drugie miejsce w Anglii Premier League, zespół stopniowo zademonstrował stabilną stronę. Dziś trener Conti w wywiadzie podziękował mistrzowi... Lire la suite ›

Wkrótce zawody National Derby, zobacz aktualną sytuację w Hiszpańskiej Lidze Piłki Nożnej, aby wiedzieć, że ten mecz musi zostać wygrany dla Realu Madryt. W związku z tym, że zespół wprowadził wysokie ceny na poziomie 2, Bale ma... Lire la suite ›