vitalityfootball

dans

Juventus zvítězil v 8. kole italské fotbalové ligy na hřišti Udine 2:0 a počtvrté ve své historii a poprvé vyhrál úvodních osm zápasů v Serii A. V základní sestavě Udine nastoupil český záložník Antonín Barák, v 77. minutě... Lire la suite ›

• Rejoignez vous aussi la conversation sur Hellocoton !

La estrella de la Juventus Cristiano Ronaldo, expulsado ante el Valencia en la primera jornada de la Liga de Campeones, fue sancionado con un partido de suspensión, por lo que estará disponible ante su antiguo club, el Manchester United.  La... Lire la suite ›

Cristiano Ronaldo oslavil svůj třetí gól Serie A v posledních dvou zápasech, jelikož jeho gól v závěrečném zápase Juveho s 2-0 zvítězil nad Frosinonem v fotbalové dresy, ujistil se, že sedmnáctý italský šampión se chystá... Lire la suite ›

Pokud všichni v Arsenalu sdíleli nadšení Unai Emeryho pro Evropskou ligu, mohli by ve skutečnosti mít šanci na výhru. Španiel triumfoval v této soutěži třikrát za sebou během své doby jako šéf Sevilly a nemohl čekat, až se včera... Lire la suite ›

Cristiano Ronaldo se konečně dočkal. V dresu Juventusu FC se mu podařilo ve 4. kole italské ligy vstřelit dvě branky v zápase proti Sassuolose. Juventus v zápase zvítězil 2:1. V novém ročníku italské ligy je Juventus v fotbalové... Lire la suite ›

Brazilský kouč Tite udělal jedinou změnu v sestavě oproti závěrečnému duelu v základní skupině se Srbskem (2:0). Zraněného Marcela podle očekávání na levé straně obrany nahradil Filipe Luís. První dějství by se dalo rozdělit... Lire la suite ›

Fotbalisté Barcelony ve 3. kole španělské ligy doma deklasovali nováčka Huescu 8:2 a spolu s Realem Madrid jsou jedinými dvěma stoprocentně úspěšnými týmy. Huesca bojoval o první období, ale Barca zasáhla dřevěnou práci přes... Lire la suite ›

Vítěz Ligy mistrů Real Madrid už bez Cristiana Ronalda a s novým koučem Julenem Lopeteguiem nedosáhl na třetí trofej za sebou pro vítěze Superpoháru UEFA. Šampion Evropské ligy Atlético Madrid v městském derby slaví výhru 4:2 po... Lire la suite ›

Jurgen Klopp prohlásil, že Liverpool je 4-0 vítězství nad West Ham United ve své zahajovací sezoně sezóny Premier League jako "velmi dobrý start", ale "ne dokonalý". Liverpool se přesunul na vrchol ligy, když... Lire la suite ›

Jeden z největších letních fotbalových přestupů je téměř dokončen. Brankář Thibaut Courtois odchází z Chelsea v fotbalové dresy do Realu Madrid. Anglický tým získá jako součást obchodu na hostování záložníka Matea... Lire la suite ›

Náhradník Marco Asensio v fotbalové dresy dosáhl okamžitého vlivu, když zaznamenal dva ranní body ve druhém poločase, když se Real Madrid shromáždil, aby porazil Juventus 3-1 v předsezonní výstavě v sobotu. Byla to první... Lire la suite ›

Milán vypůjčení třicetiletého Higuaína přijde na 18 milionů eur (asi 461 milionů korun), za přestup může Juventusu za rok doplatit dalších 36 milionů eur (asi 922 milionů korun). Bonucci v fotbalové dresy loni překvapivě po... Lire la suite ›

Favilliho dvojice gólů v prvním poločasu nakonec udržovala silnou pozici, když Juve otevřel svůj 3-hrací pobyt v Mezinárodním pohárovém šampionátu s 2-0 výhrou nad německými giganty Bayern Mnichov na déšť namočené ve středu... Lire la suite ›

Další bývalý terč Tottenham Hotspur se rozhodl učinit krok... ale ne na sever Londýn. Jako Romové, kterého Spurs bude hrát ve středu v International Cup Champions, dosáhl dohody s Bordeauxem o převodu křídla Malcom, čeká na... Lire la suite ›

Alisson Becker se oficiálně stěhuje z AS Řím do Liverpoolu. Ten za brazilského gólmana zaplatil rekordních 72,5 milionů eur a se svoji novou akvizicí uzavřel dlouhodobou smlouvu. V Liverpoolu se Alisson v fotbalové dresy potká mimo... Lire la suite ›

„Řešil jsem to dlouho, ale nakonec to bylo snadné rozhodnutí. Přestoupil jsem do nejlepšího celku v Itálii a jednoho z nejlepších klubů světa, jde o velmi důležitý krok v mé kariéře,“ uvedl Ronaldo v fotbalové dresy Juventus,... Lire la suite ›

Fotbalisté Francie se stali prvními finalisty mistrovství světa v Rusku. Výběr galského kohouta v semifinále porazil Belgii v fotbalové dresy Francie MS 2018 gólem Samuela Umtitiho z 51. minuty 1:0 a o zlato z MS si zahraje potřetí v... Lire la suite ›

Cristiano Ronaldo v fotbalové dresy Real Madrid "již podepsal" za Juventus podle bývalého generálního ředitele klubu Luciana Moggiho, který tvrdil, že se snažil přivést Real Madrid do Itálie, když byl teenager. Vítězové... Lire la suite ›

Brazílie dál živí sen o šesté trofeji pro mistra světa. Vosmifinálovém zápase v Samaře totiž porazila Mexiko 2:0 zásluhou Neymar v fotbalové dresy. Ten první gól dal a ke druhému pomohl Firminovi. Aztékové naopak posedmé v... Lire la suite ›

Španělsko skončilo ve skupině B po vzrušujícím 2-2 remíze s Marokem. Začali v prvním poločasu dominovat, ale jejich hra postrádala tempo a chyba mezi Iniestem a Ramosem dala míč Boutaibovi, který závodil jasně a sklouzl míč pod De... Lire la suite ›